В Україні за тиждень більше 170 тисяч хворих на ГРВІ

В Україні за тиждень більше 170 тисяч хворих на ГРВІ

Наразі інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ на 9,8% більше даних аналогічного періоду минулого сезону

Протягом тижня, що тривав з 14 до 20 грудня на ГРВІ захворіли 172 тисячі осіб, із них 41% — діти віком до 17 років, повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ. 

Інтенсивний показник захворюваності на 6,3% менше епідемічного порога, розрахованого для України.

У Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Херсонській та Черкаській областях інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ перевищив епідемічний поріг і досягнув середнього рівня, в Херсонській області — високого. В інших регіонах України — низька інтенсивність епідемічного процесу грипу.

У країні зафіксовано спорадичне географічне поширення грипу.

За даними 6 дозорних закладів охорони здоров’я за тиждень  зареєстровано 33 пацієнти, клінічний стан яких підлягав визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ) та 185 випадків серед пацієнтів з тяжкою гострою  респіраторною інфекцією.

За тиждень проти грипу вакциновано 14 464 людини, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 165 667 осіб

Читайте ще: У ВООЗ розповіли, чим мутації коронавірусу відрізняються від мутацій грипу

З 28 вересня до 20 грудня перехворіло 5,4% населення країни; госпіталізовано  30 460 осіб, із них 39% — діти віком до 17 років

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.