Випустили маску, яка миттєво інактивує SARS-COV-2

Випустили маску, яка миттєво інактивує SARS-COV-2

Нова маска, що виготовлена ​​з «розумної» тканини, скоро надійде в продаж

Католицький університет Валенсії (UCV) і Visor Medical випустили хірургічну маску типу IIR з «розумної» тканини, яка здатна миттєво інактивувати вірус SARS-COV-2, повідомляє Ruvid. Маска має здатність знищувати вірус, щойно він вступає в контакт з тканиною.

Крім SARS-COV-2 ця тканина також нейтралізує інші віруси в оболонці, такі як вірус, що викликає грип, і бактерії, стійкі до антибіотиків, такі як Staphylococcus aureus і Staphylococcus epidermidis, стійкі до метициліну. Ця маска була створена завдяки дослідженням, проведеним з початку пандемії.

Маски будуть виготовлені як для дорослих, так і для дітей: в різних розмірах. Вони скоро надійдуть у продаж. Очікується, що їх вартість буде цілком доступною.

У цих масок є перевага захисту в двох напрямках: здорових людей від зараження і інфікованих людей, тому що вони не виділяють стільки активних вірусів.

Читайте ще: Від запалення до хвороби й депресії: коли імунна система підпорядковує собі мозок

Як повідомлялося, «найрозумніша» захисна маска в світі вийде в кінці поточного року. Пристрій одержав назву Razer Zephyr. Це респіратор класу N95 з вентиляцією, мікрофоном і динаміками, ультрафіолетовою дезінфекцією, посиленням голосу і бездротовою зарядкою.

One thought on “Випустили маску, яка миттєво інактивує SARS-COV-2

Comments are closed.