С двухлетнего возраста: правительство Кубы приняло решение начать вакцинировать от COVID-19 детей

З дворічного віку: уряд Куби прийняв рішення вакцинувати від COVID-19 дітей

Це має допомогти повернути дітей до школи і зупинити хвилю розповсюдження хвороби

Як повідомляє cnn, Куба стала першою країною, яка зважилася робити щеплення від COVID-19 малюкам. При цьому будуть застосовуватися вакцини власного виробництва, які нібито безпечні для маленьких дітей. Як і в більшості країн світу, на Кубі під час пандемії заняття у школах припинилися. Діти годинами дивилися освітні програми по телевізору щодня. При цьому варто відзначити, що домашній інтернет залишається рідкістю.

Щоб не залежати від інших, Куба зосередилася на розробці своїх власних вакцин. Місцеві вчені стверджують, що вакцини кубинського виробництва безпечні та ефективні, але на даний момент сторонні спостерігачі так і не отримали дані про це. В уряді зазначили, що збираються подавати заявки до ВООЗ задля схвалення своїх вакцин.

Читайте ще: Трахеїт при застуді у дитини: як не дозволити вірусу спуститися в легені

За даними Міністерства охорони здоров’я Куби, понад чотири мільйони чоловік вже повністю вакциновані. При цьому про кількість щеплених дітей не повідомляється. Однак кампанія вже стартувала з провінції С’єнфуегос, дуже постраждалого регіону, де відзначається різке збільшення кількості захворюваності та смертності.

У планах Куби вакцинувати понад 90% населення з 11,2 млн жителів, щоб встигнути до середини листопада, коли знову відкриються міжнародні кордони. В першу чергу вакцинації підлягають медичні працівники, люди похилого віку і жителі найбільш постраждалих районів. А тепер після різкого збільшення захворюваності серед дітей, ймовірно варіантом Дельта, вирішено пріоритетну увагу приділити вакцинації дітей раннього віку.