Захворюваність на грип та ГРВІ зростає в Європі

Захворюваність на грип та ГРВІ зростає в Європі

Україна також звітує про активність вірусів

За даними Європейського регіонального бюро ВООЗ активність грипу залишається на міжсезонному  рівні зі збільшенням  виявлення A(H3) в дозорних і недозорних зразках за останні два тижні. З 23 країн, що представили дані по RSV, 19 повідомили про незвичайну  активність захворюваності.

Захворюваність на ГРВІ зросла і в Україні. У столиці протягом минулого тижня зареєстрували 18 174 хворих на грип та ГРВІ. До медичних установ госпіталізовано 985 осіб. Всього в столиці в порівнянні з минулим тижнем зафіксоване зростання захворюваності на 14,2%.

На Прикарпатті захворюваність дітей на ГРВІ за тиждень зросла більш ніж удвічі. У Сумах епідпоріг щодо ГРВІ перевищено в 2 рази. У Криму кілька шкіл закрито через спалах грипу і коронавірусу.

Читайте ще: Наслідки противірусної терапії для дитячого імунітету: як уникнути

За даними CDC діти найчастіше хворіють на грип, а люди 65 років і старше – найрідше.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.