Чим корисний аргінін для жінок?

Чим корисний аргінін для жінок?

Аргінін – це одна з амінокислот, яка дуже потрібна жінкам, незалежно від віку. Аргінін відповідає не лише за внутрішній стан організму, а й за красивий, здоровий зовнішній вигляд

Спочатку треба розуміти, що таке аргінін і як він працює. Аргінін – це одна з 22 амінокислот, які створюють білки і пептиди, потрібні для стабільної роботи організму. Аргінін належить до умовно незамінних амінокислот, тобто тих, які частково продукуються організмом (у недостатній кількості або за певних умов). Наприклад, аргінін не виробляється у дітей та підлітків, хворих та людей літнього віку. Тобто аргінін частково виробляється і частково потрапляє до організму з їжею та дієтичними добавками.

 Чим допомагає аргінін?

Аргінін чудово стимулює кровообіг – розширює судини, запобігаючи закупорці артерій та збоям у роботі серця. Це також потужний антиоксидант, що нейтралізує і швидко виводить вільні радикали. Його активно використовують виробники косметологічних засобів. Сьогодні аргінін популярний інгредієнт кремів, масок, шампунів та інших засобів догляду. Він підвищує гідрацію (виступає як зволожувач) клітин, ефективно працює в антивікових засобах (завдяки збільшенню синтезу колагену). Це улюблена амінокислота спортсменів і прихильників фітнесу, бо забезпечує прилив крові до м’язів.

Також доведений його вплив на нервову систему і розумову діяльність. Лікарі подекуди призначають аргінін вагітним, щоб поліпшити обмінні процеси між материнським організмом та плодом. Використовується у лікуванні безпліддя і підвищення лібідо у жінок.

Кому на 100% необхідний аргінін?

З плином часу та «завдяки» шкідливим зовнішнім факторам (сонцю, стресу, дефіциту сну, поганій екології, неправильному харчуванню, хворобам, відсутності догляду за собою) кожна жінка помічає перші процеси старіння. Особливо засмучує факт, якщо це передчасні ознаки. Проте не красою єдиною допомагає жінкам аргінін. Він must have, коли є:

  • постійне дотримування дієт з метою схуднення (синтезується сечовина та виводяться білкові шлаки, що в комплексі з фізичними навантаженнями запускає процес спалення жирових клітин);
  • стрес (аргінін бере участь у вироблені гормону серотоніну, який протистоїть стресам і гарантує гарний настрій);
  • фізичні навантаження або регулярні силові тренування (поліпшує кровообіг і насичує м’язи киснем, підвищує витривалість);
  • неприємні симптоми ПМС (поліпшує циркуляцію крові у малому тазі);

 проблеми з волоссям та шкірою – тьмяність, надмірна сухість і стягнення, набряки, втрата пружності (стимулює вироблення колагену, що відповідає за пружність і міць клітин, у тому числі шкіри, захищає від вільних радикалів та впливу зовнішніх факторів);

  • наявні патології судин і проблеми з тиском (через вироблення оксиду азоту «розслаблює» клітини у кровоносних судинах, поліпшує прохідність поживних речовин та кисню до клітин).

Де взяти аргінін?

Аргінін можна отримати з їжі, а саме вживаючи м’ясо (індичку, куряче філе), яйця, бринзу, рибу (кету і тунець), арахіс і насіння (гарбуз та кунжут). Щоб забезпечити організм аргініном, доведеться з’їсти неабияку кількість цих продуктів. Це нереально. Тому, щоб уникнути дефіциту амінокислоти, рекомендується додати у свій раціон дієтичну добавку. На ринку існує багато БАДів з аргініном. Найдоцільніше обирати монодобавку або ту, яка містить не більше 2-3 компонентів. У цьому випадку для жінок підійде дієтична добавка ВІТАРГІН, що містить у своєму складі амінокислоту аргінін та допоміжну ліпотропну речовину бетаїн, функція якої захищати клітини він зневоднення і насичувати їх киснем. На відміну від аналогів спортивного харчування, ВІТАРГІН має кращу біодоступність (тобто засвоєння організмом), завдяки своїй рідкій формі, а також нижчу ціну, ніж у світових виробників спортивних БАДів. Достатньо пропити курс ВІТАРГІНу, щоб відчути і побачити приємні зміни в організмі.

Отже, аргінін можна сміливо назвати амінокислотою краси та здоров’я для жінок. Присутність цієї амінокислоти в організмі у достатній кількості покращить фізичні показники, поліпшить стан шкіри, нігтів та волосся, нормалізує тиск і справиться з наслідками стресу й ПМС.

One thought on “Чим корисний аргінін для жінок?

Comments are closed.